Допомога - Пошук по форуму - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: В тебе є брат, сестра??
Наше місто Івано-Франківськ - Форум > Особистість та суспільство > Сім'я
pozitronik
...хто вони, чи любите ви їх??
Кібер_злючка
Я маленька егоїстка-немає в мене ні сестри, ні брата... Є сестра і брат, правда в нас спільний тільки батько... Прикольні вони... Брат на першому курсі інституту, сестра в 9-му класі... Але я не можу сказати що їх люблю, так як бачила їх всього то за останній рік 2 рази (що було першим і наступним)... Є ще 2 двоюрідні сестрички, але їх я тоже бачу раз по великих святах... Воть так то...
Majesty
Цитата
...хто вони, чи любите ви їх??

Нєєє.... за що їх любити... smile.gif жартую
Маю сестричку, та й тішусі з того. Правда, як були малі то дерлися страшно smile.gif Ще маю двоюрідних брата і сестру, живуть в Чернігові... Старші за мене. І ще двох двоюрідних сестричок з Рівного. Бачу усіх лиш по великих святах (( Та й по суті родичів багато є... Бачимся рідко.
Sashok
А в мене є аж 2 брата, один старший, один менший (я середній), так шо як я кажу: "є від кого получати, і є кому получати", але це не в серйоз. А якшо взяти загалом то сім'я в мене велика, всіх зразу не згадаєш
Ptashechka
Маю старшу на 8 років сестру Лєну. Я її дуже люблю, але буває в суперечці наговорю такого, що буду потім досить довго шкодувати. Помятаю, якось я хотіла дивитися Сімпсонів, а вона дурнувати Бригаду. Я її ненавиджу! Сестра любить. Помятаю, я їй таке зі злості сказала! Вона на мене так подивилася... Нічо не відповіла. Встала і пішла. Це було років 3-4 назад. Я про це зараз так шкодую! Адже в той момент я справді хотіла, щоб ... щоб у мене не було сестри
Majesty
Я, та як і сестра ніколи не сприймали серйозно всіляких образ... А потім не стало із-за чого сваритись. Інтереси різні, телевізор я не дивлюсь, компютера тепер два. Та й спілкуємось по мінімуму.

Рідко коли серйозно розмовляли.
husain_if
Є Брат, 6 сестер Двоюродних, 2 брата двоюродних, 1 сестра треюродна, 1 брат троюродний, 1 сестра чотирохюродна так 1 брат чотирьохюродний. Решту ненаю. Ше в Амерці Вуйко мого тата, ненаю які вони мені родичІ, но точно якісь родичі так як. Вуйно то Татової мами брат. Там і є його рідня, діти внуки тра-ля- ля... smile.gif Раз якось приїджали, но в яремче мене не брали angry.gif
BigSecret
Я мутивировал в флудера, бойтесь меня ))
У меня есть сестра. Ну это так между делом ))
Majesty
Цитата
Я мутивировал в флудера, бойтесь меня ))
У меня есть сестра. Ну это так между делом ))

Сестра це добре. так, між іншим.

А флудерство бум різати, так, між іншим.
GycyLfromKosiv
е сестра на 4 роки за мене молодша ,і брат також є,він за мене на 14 років молодший,я самий старший!
greya
маю брата молодшого на 2 роки.

ну не писатиму що він найкращий, але його присутність у житті - моя радість. горджуся ним. хоч волосся один одному в дитинстві повидирали пристойно.......
Білочка
А в мене брат старший - то мій накращий друг, він мені і за сестру і за брата. Мій Гуру... laugh.gif
є в мене ще сестра, але вона в Москалів, то я її толком і не пам’ятаю, інколи дзвонить тай все)
Nymphetamine
)))....а в мене є сестричка...13 рочків...шило таке має...жах...і не любить мене, бо я "така якась...правильна"...зараз вона відпочиває в санаторії в Яремче...я її вже місяць не бачила...і , поділюсь по скрету, мені без неї не зле...
Oly@
ух..є в мене і сестричка і брат)але вони старші від мене..
оксанці 22 а володі 20))
сестра..можна сказати десь 7 років в Чернівцях...бо туди поступила вчитись...зараз там працює...одружилась...та й живе))взагалі в мене з нею хороші відносини laugh.gif
а брат ohmy.gif живе зімною...так сяк..норм з ним..хоча й часто бувають непорозуміння))
Target
В мене є брат, він старший на 5 років....таке нещастя шо торба((( Ненаю що з ним робити....цілими днями сидить на роботі або дома....читає підручники з математики і всяку харікрішну, не їсть м"яса і певний час займався йогою(((( в нього толком немає ні друзів ні дівчини....і його ця ситуація задовольняє. От сижу і думаю як його в великий і страшний світ відправити...хлопцю 24 роки, пора би вже....може хтось пораду якусь мудру дасть...
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
маю сестру півторарічну. я ненавиджу малих дітей і тому вона тільки їсть мої нерви((
LIORM
маю брата. на 2 роки молодший. вчиться в ОНЮА. хто знає то добре а хто ні тому не скажу. tongue.gif
людина дуже хороша і розумна )
Sportsman
Не маю, нажаль. Пізно хотіти... sad.gif
shooroop
2 брата-акробата.....
Gorolja
а я рідних не маю..... зато маю двоюрідних 5 сестричок і 1 братика)))) 

але так завжди хотіла рідного когось))) збирала маленькою гроші, шоб мама купила в магазині сестричку) потім підросла і зрозуміла шо дівки то зло, просила братика)))) rolleyes.gif

але мама сказала шо ше одну таку "Олю" наша сім"я не витримає))) тому я одна така)  wink.gif
Barkas.if
В мну два старших(!) брата... Раніше це було щось страшне... Зараз всьок ласно... Вони і брати і найкращі друзі, хоча любимо посваритися через дрібниці(і в основному це починаю я) але це не серйозно...
natalka
брат, на 10 років старший. проблемна дитина. живе з нами, або не з нами, залежно від стану його особистих сімейних справ. зараз живе з нами, це означає: розводиться. але в нього взагалі страшна сантабарбара. говоримо рідко, майде нічого не знаю про його життя. він страшенно замкнений. але попри все те люблю його неймовірно і поважаю дуже. він в мене єдиний, а ті всі його причуди, думаю, колись переросте (років в 50) rolleyes.gif
aa3846
У мене два брата і три сестри , я у них самий маленький.Мені 67років а самому вредному , і самому старшому 82роки.
Мелитополь, Геническ,Харьков, в Херсонской обл. і в Івано-Франківску.А я де живу не скажу.
novara
А я маю сестричку. Дуже-предуже її люблю, страшенно сумую за нею. Вона живе далеко від нас. В дитинстві я часто її била(хоч вона і старша майже на 4 роки), про що потім шкодувала. mellow.gif Та вона незлопам"ятна і ніколи на мене не ображалась. biggrin.gif
Fefimarel
Есть сестра. Но отношения не очень близкие, к сожалению.
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Invision Power Board IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.